PANAIKINKITE KLUBO SKAUSMĄ IR

SUSIGRĄŽINKITE MOBILUMĄ

Sąnarys yra vienas iš pagrindinių žmogaus judėjimo ir atramos aparato elementų. Laikui bėgant sąnariai susidėvi, todėl juos tenka gydyti, o neretai ir pakeisti naujais implantais.

Operacijos tikslas yra atstatyti sutrikusias sąnario funkcijas ir mobilumą, kiek įmanoma panaikinti diskomforto jausmą bei skausmą, taip suteikiant galimybę pacientui grįžti į kasdienį gyvenimą. Operacijos metu atnaujinamas kojos ilgis, išnyksta arba labai sumažėja skausmas, padidėja judesių amplitudė.

ATNAUJINAMAS KOJOS
ILGIS

IŠNYKSTA / LABAI SUMAŽĖJA
SKAUSMAS

PADIDĖJA JUDESIŲ
AMPLITUDĖ

Dirbtinio sąnario implantai dažniausiai gaminami iš metalo lydinių ir polietileno (plastiko) arba keramikos, tačiau galima rinktis ir endoprotezus su patentuota VERILAST◊ technologija, kuri užtikrina ilgą implanto tarnavimo laiką, išskirtinį tvirtumą bei biologinį suderinamumą.

Gydytojas atliks Jūsų apžiūrą, įvertins klubo sąnarį ir kaulų būklę (jų nusidėvėjimo lygį) bei parinks optimaliausią ir labiausiai tinkantį sąnario keitimo būdą: klasikinę klubo sąnario endoprotezo operaciją arba klubo paviršiaus sąnarinį implantą.

Esame paruošę bene geriausius galimus pasiūlymus abiem operacijos atvejais ir nepriklausomai nuo to, kuris klubo sąnario implantas bus implantuojamas mes garantuojame, jog tai yra aukščiausios kokybės produkcija.

Hi

KLUBO SĄNARIO

ENDOPROTEZAVIMAS

Ar ši operacija Jums tinkama sužinosite pasikonsultavę su savo gydytoju.

Hi

KLUBO PAVIRŠIAUS

SĄNARINIS IMPLANTAS

Ar ši operacija Jums tinkama sužinosite pasikonsultavę su savo gydytoju.

Susisiekite su mumis:

+370 46 400002

+370 655 52672

info@osteca.lt

Turite klausimų?

Susisiekite su mumis:

+370 46 400002

+370 655 52672

info@osteca.lt